събота, 15 септември 2007 г.

Motorola ROKR E7 - слишком круто, чтобы быть правдой


Новинка, судя по описанию, должна обладать очень впечатляющими возможностями. Чего только стоят 2,8-дюймовый сенсорный TFT-дисплей с разрешением 640х480 пикселей и 5-мегапиксельная камера с CCD-матрицей от Kodak и ксеноновой вспышкой! Из остальных характеристик коммуникатора стоит отметить наличие FM-тюнера, Bluetooth 2.0, поддержки Wi-Fi, USB 2.0 и слота для карт памяти SD/SDHC. Эта модель работает под управлением ОС на базе Linux и предназначена для GSM (850/900/1800/1900) и UMTS (850/1900/2100) сетей. Кроме того, ROKR E7 обладает поддержкой технологии высокоскоростной передачи данных HSDPA. При весе 112 граммов размеры девайса 101х47х14 миллиметров, что довольно скромно для аппарата с таким ошеломительным функционалом.

Новинка должна появиться в продаже в следующем году. Смущает лишь одна мелочь - есть некоторые сомнения в том, что это не фэйк - слишком уж все круто.

четвъртък, 13 септември 2007 г.



I really like this all black Z8...way nicer than the black one with greenish yellow.

сряда, 12 септември 2007 г.

Motorola E6 Transformer



Телефонната и филмовата индустрия напоследък обичат да работят заедно, като пускат на пазара телефони, брандирани със заглавия на нашумели филми включващи тематични клипове, снимки, мелодии и други мобилни забавления. В повечето случаи обаче телефоните не се различават от стандартните конфигурации като възможности, което не ги прави чак толкова интересни. В крайна сметка няма значение какво пише на телефона, важното е да върши работа. Запален фен на филма Transformers и Motorola (явно) е направил доста по-забавна версия на Motorola E6 в стил Transformers. Освен всичко останало слуховете твърдят, че телефонът продължава да работи въпреки промяната. След като видяхме снимките, се съмняваме в последното.